SULTAN CAMİ HALILARI

Halı'da Kalite ve Tecrübe

Firmamız baba meslidi olarak el halıcılığı ile başlamış olup makine halıcılığına 1989 yılında geçiş yapmış ve zaman halı üretimiyle ilgili zorlu şartlara meydan okuyarak halı sektöründe devam ettirmektedir. Dolayısıyla halıcılığın bizde baba mesleği ve tecrübelerimizin çok eskilere dayandığını söyleyebiliriz.
Firmamız 30 yıllık bir süreden beri cami halısı imal etmektedir. Halılarımızı tamamen saf yünden imal etmekteyiz. Yünü boyama, iplik haline getirme ve dokuma işlemlerini kendi bünyemizde kendi denetümüzde gerçekleştirmekteyiz. Gerek renk, gerekse de desenleri sınırsız seçeneklerde uygulayabilme teknolojisine sahip olmamız bizim en önemli ayırt edici özelliğimizdir.

   Sultan cami halıları olarak; Sadece fabrikamızda uygulanan, imalat sonrası ilk yıkama işlemi ile ürettiğimiz halıları tüylenme, koku yapma, çekme gibi problemlerden arındırmaktayız.

Amacımız üretimiz ve halılarımızda hepimizin huzur içindeyiz ibadetlerini yapacak şekilde kullanacağım yıkama işleminden geçtikten sonra sevkıyata sunar. Ayrıca tüm yalıtım ürünlerini üretmektense zorla yapmayacağım stres alma özelliği bulunmakta'dır cami halı altı ısıtma sistemlerine uygunluk yogun sülkirasyonda ezilme ve iz bırakma olaylarından etkilenmemesi için garanti veya zamanında ve en iyi şekilde uygun olanlara izin vermek

 Birlikte uzun yıllar çalışmak dileğiyle ...

TOP